top of page

ŽALŪZIJAS

Rullo žalūzijas

Pēdējos gados viens no populārākajiem žalūziju veidiem ir kasešu rullo žalūzijas. Tās tiek stiprinātas pie loga, audums rullējams korpusā iekšā, plaša audumu izvēle, individuāla pieeja katram klientam. 

Kasešu žalūzijas atšķirībā no parastajām ruļļu žalūzijām ekonomē daudz loga telpas un lieliski aizsargā telpu no saules stariem

Dienas–nakts žalūzijas

Galvenā īpašība un atšķirība rullo kasešu žalūzijām “diena–nakts” – tā ir iespēja regulēt ieplūstošās gaismas daudzumu. 

Žalūzijas sastāv no pamīšus veidota materiāla ar svītrām, kas ir novietots divās kārtās, kur viena materiāla svītra ir no auduma, bet otra no caurspīdīga auduma, kas nodrošina iespēju, paceļot vai nolaižot žalūziju, regulēt gaismas intensitāti.

Horizontālās žalūzijas

Horizontālās žalūzijas piemērotas gan plastmasas, gan koka logiem. Vadāmas ar aukliņu vai plastmasas rokturi, lieliski piemērotas vannas istabai un virtuvei. 

Atverot logu vēdināšanā, žalūzijas paliek piespiestas pie stikla, jo sānos tām ir piespiestās stīgas.

Plisētās žalūzijas

Tās sastāv no diviem alumīnija profiliem, starp kuriem atrodas audums. Aizkara darbināšanas laikā tas savācas krokās, neaizsedzot gaismas ailu. 

Neapstrīdama plisēto aizkaru priekšrocība ir to spēja aizsegt jebkuras formas logu konstrukcijas. Dažādu aizturu izmantošana, kas ir paredzēti dažādu formu pārseglīstēm, ievērojami atvieglo montāžu.

Vertikālās žalūzijas

Žalūzijas ir ērti lietot. Būtībā tā ir lieliska alternatīva klasiskajiem aizkariem. Pateicoties tām, Jūsu nams kļūs skaists un ērts. Plašā konstrukciju variantu izvēle padarīs to lietošanu vienkāršāku. 

Gaismas staru plūsma tiek regulēta, pagriežot lameles pēc vēlēšanās. Šādu žalūziju izmantojuma joma ir dažāda. Tās var lietot kā norobežojumu birojā, kad ēkas konstrukcija neļauj norobežot attiecīgo telpu.